Dorożki i kuligi konne w Białym Dunajcu

Biały Dunajec w Małopolsce (więcej -> tutaj) to miasto bogate w liczne atrakcje turystyczne, przeznaczone zarówno dla osób młodych, jak i nieco starszych. Można tu spędzić ferie zimowe z rodziną, urlop, lub romantyczny weekend we dwoje, a na pewno okaże się to dobrym pomysłem na zapewnienie sobie wspaniałej rozrywki.

Jedną z największych atrakcji w tym mieście jest z całą pewnością możliwość zdecydowania się na kuligi konne, a także na przejażdżkę dorożką. Zainteresuje to zwłaszcza dorosłe osoby, dla których może się to okazać niesamowitym przeżyciem i nowym doświadczeniem. Ta baza noclegowa bogata jest w tego typu atrakcje, dlatego warto je oczywiście wypróbować osobiście, czy też w gronie znajomych. Zabawa jest całkowicie bezpieczna. Konie, które biorą udział w takich zabawach są najmowane jedynie ze sprawdzonych i zadbanych stajni. Dodatkowo są one przyjaźnie nastawione do ludzi. Dzięki takiej atrakcji, można poznać niezwykle piękne turystycznie tereny podhalańskie. Taka forma zwiedzania może również sprawić dużo frajdy dzieciom, więc warto zabrać je w taką podróż.

Kuligi oraz dorożki prowadzone są przez doświadczone osoby, więc każdy turysta jest bezpieczny podczas takiej wycieczki. Długość przejażdżki zależy od zakupionego biletu, który na szczęście dla zainteresowanych nie jest zbyt drogi. Po drodze mija się Ząb, gdzie można zdecydować się na zwiedzanie tamtejszych zabytków, podróżuje się przez liczne lasy, a więc można nacieszyć oczy malowniczą scenerią oraz pejzażem terenów zielonych. Widać wyraźnie, że noclegi w Białym Dunajcu mogą okazać się kluczem do sukcesu w walce o aktywny wypoczynek na wysokim poziomie (zobacz więcej tutaj -> "noclegi Biały Dunajec"). Warto pamiętać o tym, że dorożki oraz kuligi konne są bardzo nowoczesne oraz profesjonalnie wyposażone, dlatego podczas przejażdżki zapewniony jest komfort transportu. Warto wziąć ze sobą również aparat fotograficzny.

Zdecydowanie się na podróż dorożką lub kuligiem konnym w Białym Dunajcu to konieczność, ponieważ ta miejscowość słynie z tego typu atrakcji turystycznych. Mają one w sobie wiele zalet, ponieważ pozwalają poznać ciekawe tereny górskie oraz podziwiać wiele niezwykłych okazów przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>